Descrizione
Badhuiskuil is a good place to observe breeding gulls. You see a lot of Gabbiano reale nordico nesting in the dunes and Mugnaiaccio bathing in the lake. There are always Oca selvatica swimming in the lake. And plenty of other birds can fly by here. Good place also for Piro piro piccolo, Piro piro culbianco, Piro piro boschereccio and Pantana during migration.
_________________________
Nederlands: De Badhuiskuil is een meer in de duinen: door het winnen van zand is een groot gat ontstaan dat vervolgens onder water kwam te staan. Dit is een goede plek om broedende meeuwen te observeren. Je ziet veel Gabbiano reale nordico nestelen in de duinen en Mugnaiaccio baden in het meer. Er zwemmen vrijwel altijd Oca selvatica in het meer. En er kunnen hier nog tal van andere vogels voorbij vliegen. Goede plek ook voor Piro piro piccolo, Piro piro culbianco, Piro piro boschereccio en Pantana tijdens de vogeltrek.
Dettagli
Accesso
Badhuiskuil is located at Badweg in Midsland aan Zee. The viewpoint is directly beside the road and accessible by bike.
_________________________
Nederlands: De Badhuiskuil ligt aan de Badweg vlakbij het strand in Midsland aan Zee. Het uitzichtpunt ligt direct aan de weg en is per fiets en te voet toegankelijk.
Terreno e habitat
Lago , DuneCaratteristiche dell’area
Sabbioso , Paesaggio apertoPercorso ad anello
NoÈ utile un cannocchiale?
Può essere utileBuona stagione per il BW
Estate , Tutto l'annoMiglior periodo per visitare
EstatePercorso
Strada asfaltataGrado di difficoltà del percorso a piedi
FacileModalità di accesso
A piedi , Bicicletta , Macchina , Sedia a rotelleCapanno/torretta di osservazione
SiInformazioni aggiuntive
On the platform is a little statue of Dr. Victor Westhoff. A famous Dutch botanist.
_________________________
Nederlands: Op het perron staat een beeldje van Dr. Victor Westhoff. Een bekende Nederlandse botanicus.
